Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Együtt élő párok, akiknél az...

Együtt élő párok, akiknél az egyik fél jóval többet keres a másiknál, ott hogy osztjátok meg a költségeket?

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk én fizetem a számlát mivel páromnak hitele van h ő ne költsön de annyibol bosszantó h nekem egy fityom se marad szinte
2013. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Minden jövedelmünk közös, és minden kiadást abból fedezünk. Hó elején félretesszük a rezsire, kajára való költségeket. Azt mindig megbeszéljük, ha valamelyikünk nagyobb dolgot akar venni, vagy azt, hogy mennyit teszünk félre.

Egy házasságban NINCS enyém-tied, csak miénk.

2013. okt. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ha az egyik fél több, mint 10x annyit keres? nem vágyom rá, hogy közös legyen, ezért ő megdolgozott, de mi mindent 50-50fizetünk és ha kérek egy kis 'haladékot' mert épp nincs nekem, akkor hosszú ideig felhántorgatja.. :-S
2013. okt. 27. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Akármennyivel keres többet, ha együtt élünk, akkor nincs külön enyém- tied! Ha pedig felhánytorgatja, hogy az ő pénzét költöd, nem maradnék vele.
2013. okt. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk több mint 10x annyit keres a férjem, amit az utolsó fillérig idead, én beosztom, és ha kell neki valamire külön, akkor kér, és kap ha megbeszélés után úgy látjuk jónak.
2014. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!