Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Víztakarékos csapszűrők -...

Víztakarékos csapszűrők - milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Hallottam a légkeverős módszerről, és arról is, amelyik több kisebb sugár formályában engedi ki a csapból a vizet, de nem tudom, melyikkel lehet több vizet megtakarítani, és melyiket kényelmesebb használni.

2013. okt. 27. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Egyikkel sem. Ha kevesebb víz kell, akkor csak kicsit nyitom meg a csapot, ha több, akkor jobban. Ha egy tálat akarok teletölteni, ugyanannyi víz kell bele, ha kis sugarakban csorog bele, mintha teljesen kinyitom a csapot.

Átverés az egész.

2013. okt. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen kis szűrő ami gyakorlatilag egy hálónak felel meg, azt felszereled a csap végére és ennyi. A lényege az hogy erősebb vízsugárt lök ki magából mert össze sűríti a vizet ugyanakkor ha nincs elegendő nyomás akkor a csapban lévő vizet felfogja és akkor kevesebb folyik el feleslegesen. Ezt így igazából nem lehet 100% osan észrevenni, de hosszútávon úgy 1 év múlva sokat fog ám számítani. Persze normálisan is kell felszerelni még a tömítést is érdemes átnézni rajta mert ha oldalt kicsepeg akkor semmit nem ér az egész.
2013. okt. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem szűrő. hanem perlátor. lényege, hogy levegőt kever a vízhez, amit spirálisan megcsavar és így megfelelő nyomás lesz, de kevesebb víz. nálunk a gyárban is szereltek fel próbaképpen. kézmosásnál valóban kevesebb víz kell, folyásán látszik, hogy levegős, sok kis sugár van. máshoz használva viszont -mint edény töltés, kád töltés, sokáig kell várni. létezik zuhanyrózsa is ilyen takarékos kivitelben, ez biztosan jó. a csapnál úgy éri meg igazán, ha sokat mosol kezet....
2013. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rendes csaptelepek eleve fel vannak szerelve perlátorral!
2013. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekünk is van ilyen, először borzasztó volt, hogy megengedtem a csapot és kevesebb víz jött ki, de már megszoktam. Ha valamit lemosni kell, akkor persze kell a több víz, de amikor éppen csak úgy magától folyik, pl. mikor szappanozod a kezed, akkor biztos kevesebb folyik el.
2013. okt. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Harkonnen, ez víztakarékos perlátor, nem az általános.
2013. okt. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mikiazujrakezdo válasza:

Én innen vettem: [link]

A legjobb!

2014. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!