Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egyedül...

Mit csináljak, ha egyedül vagyok itthon és betörnek hozzánk? 16/L

Figyelt kérdés

Mit csináljak próbáljam leütni őket? vagy Próbáljam nekik azt mondani hogy elvihetnek bármit, csak engem ne verjenek/ne őljenek meg? vagy bújjak el valahova (de hova??)

Erre fele nagyon sok a betörés, és volt akit annyjra megvertek hogy bele halt a sérüléseibe.. Nagyon félek, ha egyszer egyszer egyedűl vagyok itthon, ami persze ritka..Mit csináljak ilyen helyzetekbe??


2013. okt. 29. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Két esély van:

1) vagy elbújsz valahova és azonnal kihívod a rendőrséget

2) odaállsz egy támadóeszközzel és közlöd velük,hogy MÁR kihívtad a rendőrséget és azonnal takarodjanak innen.

2013. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Fuu én elbújnék ha tudnék, de ismerve magam már előre szólnék, hogy itt vagyok vigyetek :DDD

Amúgy én önvédelemre járok, hogy legyőzzem a félelmem, illetve, hogy ha olyan helyzet adódik, akkor ne én járjak rosszul =)

2013. okt. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj be a rendőrkapitányságra és kérd el a járőröknél lévő szolgálati telefonszámot, ha kell akkor egyből annak tudj telefonálni, aki egyébként is a segítségedre sietne! Valamint tedd a számot gyorshívóra, hogy azzal se menjen el az időd. Szembe ne szegülj semmiféleképpen, mert ezek számítanak rá, és olyankor ritka az, hogy elmenekülnek. Vásárolj egy gázspray-t, és tedd olyan helyre a házban ahová eltudsz bújni, tehát eleve ott lesz a közeledben, és nem a konyhafiókban.
2013. okt. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
21%
En most vagyok 7 éves és betörnek hozzánk és pont kakilok és nem tudom kitörölni akkor mit tegyek?
2016. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!