Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakathoz lehet utólag kulcsot...

Lakathoz lehet utólag kulcsot csináltatni?

Figyelt kérdés
Találtam egy lakatot, be van zárva, valahol tudnak hozzá kulcsot csinálni? Master van ráírva, ennyit tudok róla.
2013. nov. 3. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem occó szutyok kínai és elég nagy akkor feltudják törni és talán tudnak benne betétet cserélni, amihez van kulcs. De csak az olyanoknál amikbe olyan jellegű zár van mint egy ajtóba.
2013. nov. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kulcsot csináltatni hozzá nem gazdaságos, annyiért veszel másik lakatot amennyiért megcsinálják (ha egyáltalán olyan fajta aminek nekiáll a szaki).

Ha csak ki kell nyitni az nem nagy dolog - de mivel nem zár semmit, így annak se lenne sok értelme.

Fémhulladék - ne a kommunálisba dobd. :)

2013. nov. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Shai-Hulud ***** válasza:

És mi van a lakaton? :D

Mert ha nincs semmi ami értékes lenne számodra, akkor szerintem egyszerűbb egy új lakatot venni.

2013. nov. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A munkadíj több lesz, mint egy jobb minőségű új lakat 3 kulccsal.
2013. nov. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olyan jó masszív darabnak tűnt, ezért gondoltam rá, de akkor hagyom.
2013. nov. 4. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!