Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A teafőzőm itthon nem működik,...

A teafőzőm itthon nem működik, a Tesco ügyfélszolgálatán igen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tavaly decemberben vettem teafőzőt a Tesco-ból. Electrolux a márka. 10 hónapig gond nélkül működött. kb. 1 hete nem tudom bekapcsolni, az erre járó barátok sem jártak sikerrel.

Elvittem az ügyfélszolgálatra, ott gond nélkül lefőztek benne 3 dl vizet.

Most értem haza, nyomkodom azt az 1 db gombot rajta. Villan, de nem marad égve (úgy működik) és nem főzi le a vizet.

Diplomám van, 10 hónapig nem volt gondot egy szimpla gomb megnyomásával. Nem akarom visszavinni még egyszer, mert már így is közölték, nem a géppel van a probléma.

Több konnektorral is végigpróbáltam. 3 dl-rel és 1 l-rel is próbáltam.


2013. nov. 9. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld átvinni egy ismerőshöz és ott is kipróbálni. Nem vagyok egy villany szaki, nem tudom mitől fordulhat elő ilyen, de mi is jártunk így. Bedöglött a porszívónk, amikor bevittük jó volt. Otthon kétszer ki tudtunk vele porszívózni megint, majd ismét bekrepált. Megint bevittük, megint működött. Én azt hittem meghülyülök, annyira kiakadtam, de inkább lesz*rtuk és vettünk egy újat. Még én éreztem hülyének magamat, amiért ott mindig működött.
2013. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Legalább nem vagyok egyedül! Ma este átjönnek páran, aki be tudja kapcsolni, ingyen elviheti :P
2013. nov. 9. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Járj el a Tescóba teát főzni.

Vagy hívd el a szakértő barátod, aki 2 perc alatt kideríti, mi a probléma.

2013. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát nem hiszem el, szüleimnél tökéletesen működik.

Szerencse, hogy szerelő ismerős nálam járt és ő sem tudta bekapcsolni, különben megőrülnék.

Anyám így is kétszer (megismétlem kétszer) megjegyezte, hogy biztos abban a konnektoromban nincs áram. Köszi, Anya!

Úgyhogy a szüleimhez száműztem a kis ördögöt, nekik most 2 teafőzőjük van, nekem meg gáz+fazék.

2013. nov. 17. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!