Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ultrahangos egérriasztó, hatásos?

Ultrahangos egérriasztó, hatásos?

Figyelt kérdés
Házunknak gipszkarton állmennyezete van, ami 20 cm üveggyapot, majd a padlás deszkázva. A helyzet az, hogy hajnalba legtöbbször arra kelünk, hogy a gipszkartonon rohangál az egér vagy patkány. Borzasztó idegesítő. Korábban megbontottam a deszkát és letettem 2 helyre (ahol hallani szoktam) egérirtó pépet. 2 db csomag ki is volt rágva, de azóta is hallani az egereket. Kérdésem az lenne, hogy hatásos-e az ultrahangos egérriasztó, ha a padlásra a deszkán helyezem el? Át hatol az ultrahang a deszkán+20 cm üveggyapoton?
2013. nov. 14. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen hatásosak ezek. Én nyár végén vettem ilyet amikor elszaporodtak nálunk az egerek és egyszerűen csapdákkal, ragasztóval zacskós méreggel lehetetlen volt a befogásuk. Akkor vettem 200 nm hatótávú riasztót 15 ezerért és az szépen kizavarta az egereket Nos nálunk nem volt ilyen gipszkartonos cucc de a lényege az hogy olyan helyre kell elhelyezni ahol a hangok nem ütköznek akadályba. De olvastam valahol hogy ha a földön van elhelyezve akkor is ér valamit ha a padlót és a menyezett közti helyiségben fészkelték be magukat a dögök csak célszerű többször áthelyezni máshová úgy félnaponta hogy ne egy helyen legyen a hangforrása, és lehetőleg egy központi helyen legyen elhelyezve. De az is hatásos ha a szobádba van elhelyezve fektetett állapotba úgy hogy a hangszóró felfelé nézzen.
2013. nov. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de fabatkát sem ért! A méreg az a tuti! De lehet ,hogy nálad nem is egér,patkány van, hanem a nyestek okoznak zajt!
2013. nov. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pest Reject például semmit sem ér.MI úgy kaptuk,de egy fabatkát sem ér.
2013. nov. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!