Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ki használt már ultrahangos...

Ki használt már ultrahangos egérriasztó? Mennyire hatásos?

Figyelt kérdés

Mert az utóbbi néhány napban elkezdtek mocorogni az egerek a padlásunkon. De most már olyan mintha a fal és a gipszkarton között kaparnának, és mocskos idegesítő, mert persze pont este aktivizálják magukat!Ha valakinek bevált, az megírná a nevét is annak a kütyünek?!

Előre is köszönöm!


2011. febr. 28. 21:02
 1/2 anonim válasza:
Heló. Munkahelyemen van egy a garázsban a nevét nem tudom, de 3 hangszórós szerkezet tud ultrahangos módban valamint visító hangon is riasztani. Viszont semmit sem ér. Az egerek nagyon jól elvoltak mellette. Rágcsáló csapdával meg egy kis egérméreggel többre mész nálunk is az volt hatásos.
2011. márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Most én is ezzel az a zselés egérméreggel próbálkozok. Esténként még szoktam hallani őket :)! De remélhetőleg hamarosan kinyiffannak!
2011. márc. 6. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!