Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Régi bútorból dohos szagot...

Régi bútorból dohos szagot mivel tudnám eltünteni?

Figyelt kérdés
Felújított kanapé, át van a kárpit húzatva, de a belső tere, ágyneműtartója régi szagú. Nekem büdös. Befújtam már Szavoval, és a belső kárpitját DM-es textilspay-vel. és amikor csak tudom felnyitom, szellőzni. de akkor érzem az egész nappaliban. ötletek?
2013. nov. 18. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Autóban szokták ezt alkalmazni, hogy az ottani bűzt elvegye:

Előszedsz két nagy és stabilan álló tálat. Egyikbe pár deci ecetet teszel, másikba frissen őrölt kávét. Berakod az autóba (illetve az ágyneműtartóba), becsukod, lecsukod, és ott hagyod pár órára vagy akár pár nap is lehet. Ezek együtt magukba szívják a szagot és friss illatot adnak.

Én magam nem próbáltam, csak ültem olyan autóban, ahol alkalmazták, és tetszett.


Amúgy nyáron kivinném az udvarra, és átmosnám alaposan mosószeres vagy jó illatos tisztítóval, majd hagynám a tűző napon, hogy csontszárazra szikkadjon....

2013. nov. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kárpittisztító gépeket lehet meglehetősen olcsón bérelni, már szárító is van hozzájuk. Ez a legjobb módszer.


Persze lehet a kertben meg a sufniban idétlenkedni, de ez professzionális és gyors.


2-4 órára pár ezer ft csupán.

2013. nov. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szagot valami szállitja , a nedvesség ,annak a párolgása . Szerintem ha tőkre kiszárad meg fog szünni.
2013. nov. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!