Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Penészmentesítés ózonnal....

Penészmentesítés ózonnal. Vélemények, tapasztalatok? Megéri?

Figyelt kérdés
vajon ez tényleg eredményes? "A nagyteljesítményű ózongenerátorral rendkívül gyorsan állítjuk elő a nagykoncentrációjú ózont, melyet a folyamat végén visszaalakítunk oxigénné, így biztosítva, hogy semmilyen egészségre káros anyag ne maradjon a helyiségben, és azonnal használatba vehető legyen."

2013. nov. 20. 20:54
1 2
 11/13 anonim válasza:
Van, aki olvassa ezt a kérdést? Van friss tapasztalatom, ha esetleg érdekel valakit! :)
2020. dec. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Igazából én pont most találtam ide.


Tervben van egy hőcserélős szellőztető rendszer kiépítése (hogy mindig friss és alacsony páratartalmú levegő legyen, de ne sok energia vesszen el), és a beüzemeléskor csinálnék egy nagy ózonos fertőtlenítést is a házban.


Plusz a hőcserélőben lecsapódó pára miatt biztos, hogy ott is fognak megtelepedni baktériumok, illetve van klíma is, ezeken is átjáratnám az ózont amikor nem vagyunk itthon.


Igazából a szellőztetőben bízom nagyon. A szigetelés egyrészt nem járható út (telekhatáron van a fal, és a szomszéd autója így is neccesen fér be) másrészt sok házat láttam, ami szigetelve volt, de olyan magas a relatív páratartalom télen, hogy a falon így is ki tudott alakulni a harmatpont. Nálunk is ez a helyzet. Inverteres páramentesítő zúg szinte egész nap - napi 4-6 liter nedvességet szed ki a levegőből, de ha elfelejtjük bekapcsolni, már csapódik is le a pára mindenütt.

2020. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#11

Engem érdekelne a tapasztalatod. Ha még jársz erre...

2023. aug. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!