Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyen jellegű...

Mit csináljak ilyen jellegű párásodásnál?

Figyelt kérdés

egy 28 nm-es garzonban élek, kb. egy éve és küzdök a páratartalommal.

Gyakorlatilag a szekrényemből ősszel a télikabátot és a 25E forintos bakancsot úgy vettem ki, hogy vastagon volt rajta a penész (bőr mind a kettő), illetve a szekrény felső részében levő bőrkesztyű is durván penészes volt...mit lehet ilyenkor tenni? vettem 6ezer forintért egy ceresit páramentesítőt, abban bízok most..drágább cuccra nincs lehetőségem,, illetve reménykedem abban, hogy napi kétszer 5 perc szellőztetés használni fog.


2013. nov. 24. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Rendes párátlanító gép (nekünk 50 ezerért sikerült szerezni, szerintem úgy napi 10 l/nap fölötti kell egy kis garzonba is, ha komoly a helyzet) kell ilyenkor, a kis vackok (akár a kicsi elektromos párátlanítók) annyit se szednek ki a levegőből, amennyit belelélegzel... Persze az ok megszüntetése lenne a tuti.

Persze csak tippelem, hogy sok pára van, tehát a falból jöhet, jelentős utánpótlással... A szellőztetés nem sokat ér, hamar visszapótlódik a pára.

2013. nov. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a fal makulátlan, ez a furcsa...egy cégyzetmilliméternyi párafolt sincs rajta, ellenben bármit berakok a szekrénybe, ami huzamosabb ideig lehet ott, penészes lesz...főleg a bőrcuccok
2013. nov. 25. 17:19
 3/3 A kérdező kommentje:
*penészfolt, bocsánat
2013. nov. 25. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!