Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne az ablak...

Hogyan lehetne az ablak körüli réseket tömíteni?

Figyelt kérdés

Régi panellakást bérelünk, ahol a tulaj el szeretné adni a lakást, így baromira nem érdekli, hogy mi majd meg fagyunk. Eszébe sem jutna a nyílászzáró csere. Minimum 3 hónapos szerződésünk van, így januárig nem költözhetünk.

Nincs kimondottan hideg a lakásban, 21-2 fok, de huzat van, mozog a függöny, érezni a szellőt, ami nagyon rosszá teszi a hőérzetünket, tegnap este már dideregtünk a paplan alatt.

Mi nem akarunk 100ezreket beleölni különböző alkukkal ebbe a lakásba, pláne ha 1-2 hónap múlva megyünk is, de mindenképpen kellene valami megoldás.

Nagy, kétszárnyas, öreg fa nyílászáró két rétegnyi üveggel. Befelé ablakpárkány javarészt nincs, így nem tudunk alátenni ilyen "szigetelő kígyót", de amúgy is dől be oldalt is a hideg, szóval mindegy.

Létezik erre valami egyszerű és nem túl drága megoldás? Bármilyen szigetelő csík, vagy akármi, ami egy kicsit javítja a szigetelését?



2013. nov. 25. 13:56
 1/3 vasutember válasza:
sziloplaszt nem jó?
2013. nov. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél ilyen vastag ragasztós szivacsos csíkot. Fel van tekerve a zacskóba, most nem tudom mi a neve. Én a héten fogok venni, mert jön a cúg, bár nem úgy, ahogy leírtad.
2013. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A Purfix-re gondolsz? Erről olvastam most sok mindent és bár nem túl tartós, olcsónak mondják és viszonylag jónak, amit meg lehet csinálni házilag. Én már azzal is beérném, ha nem fújna a szobában is a szél, amikor kint is...
2013. nov. 25. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!