Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet akkor csinálni, ha...

Mit lehet akkor csinálni, ha az alattunk lakó az ablakban dohányzik, és a füstje egyenesen a mi ablakunkon jön be?

Figyelt kérdés
Mire észreveszem, már az egész ház cigarettafüst szagú. Lemennék szólni neki, hogy menjen már ki a ház elé dohányozni, de milyen jogon mondanám meg neki, hogy mit csináljon? Segítsetek, nagyon rossz érzés, hogy leszoktam a cigiről, és a házunk mégis cigi szagú egy nyamvadt öreg nő miatt...

2013. okt. 25. 22:04
1 2
 1/17 anonim válasza:
83%
Ez ellen sajnos semmit nem tehetsz. Maximum annyit hogy bekopogsz neki csókolom megkérhetem arra hogy valahol máshol gyújtson rá.
2013. okt. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy öreg néni nem hiszem, hogy csak azért lefutkosna x emeletet, hogy lent cigizzen a hidegben. Maximum megvárod míg meghal tüdőrákban, vagy csak szimplán nem szellőztetsz ősszel egész nap.
2013. okt. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

"egy nyamvadt öreg nő miatt..." na itt megnyugodtam, hogy nem rólam van szó :D


amúgy ha én lennék a dohányzó helyében, és lejönnél szólni, megpróbálnék valamit kitalálni, ha körfolyosós a ház, akkor arrébb megyek cigizni pl. szóval nem venném rossz néven :)

2013. okt. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
62%

Én is azt tenném, hogy lemennék és megkérném, hogy ne az ablakban dohányozzon. Ha nem tesz semmit, sajnos nem sokat tehetsz, még futhatsz egy kört a lépcsőház közös képviselőjénél,mert a füstmentes élethez alapvető jogod van!

[link]

de sajnos Magyarországon ez nem szankcionálandó, kivéve éttermek, közterület, stb.

2013. okt. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
"Véletlen" önts ki az ablakon 1 vödör vizet, majd kérj sűrűn bocsánatot. Majd ha a második adag víz landol rajra kapcsolni fog ne aggódj.
2013. okt. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Biggie82 válasza:
23%

Költözz el, élj csukott ablak melett, operálj illatos gyertyával...

Ilyen hülyeséget....a kintröl bejövö zaj por szmog nem zavar?..azzal mit kezdesz?

2013. okt. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 rozsomákember válasza:
10%
Szerintem sürgősen szokj vissza, a mai cigarettárak mellett tiszta áldás egy ilyen lakó!
2013. okt. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%
Csinálj amit akarsz, aki számára egy idős asszony, aki lehet akár nyugdíjas professzorasszony, vagy gyermekorvos vagy akármi, egyszerűen "nyamvadt öreg nő", megérdemli a füstöt.
2013. okt. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%

Kedves utolsók akik szerint megérdemli a füstöt a kérdező látszik ,hogy ti szívjátok és soha nem fogjátok megérteni ,hogy milyen szaga is van.

Felőlem lehet akár terézanya is ,ha az ablak alatt cigizik és bejön a füst akkor egy csoffadt vén hülyének fogom hívni.


Első körben kérd meg szépen ,hogy találjon másik helyet mert nagyon büdös! Utána közös képviselő majd drasztikus megoldás: virág locsolás közben kifolyt a kannábol a víz, egy kis sár stb ,ha ez sem segít akkor hívj meg pár gyerekes ismerőst ,hogy a gyerekek rohangáljanak. Garantáltan felmegy és szól ,de megmondhatod neki ,hogy őt sem érdekli a te bajod.

2013. okt. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
Természetesen mindenkit annak hívsz aminek akarsz, téged minősít, nem őt.
2013. okt. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!