Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miskolcon ilyen fajta szállás?

Miskolcon ilyen fajta szállás?

Figyelt kérdés

Nagyon megromlott a viszonyom a családommal, nem részletezném miért, ezért szeretnék lépni minnél gyorsabban. Jelenleg egyetemre járok, szóval csak kevés pénzt tudok keresni diákmelóval, meg amivel segítenének otthonról az kajapénz, +10-20ezer (ennél többet el se fogadok) (így lenne kb 30-40ezrem szállásra)


Koliba már nem férek be, ismerős nincs aki betársulna albérletbe, idegennel meg már befürödtem, egyszerűen nem szeretem az embereket, nem akarok én lenni a szemét ha pofán vágok valakit mert turkál a cuccaimba, vagy kivágom a 4 hete rohadó mosatlanját.


Nincs lehetőség valahol szobát bérelni, de mint közintézményből? Tudom ez hülyén hangzik, de akár valamelyik kollégiumból, hogy kapok egy saját szobát, használom a közös fürdőt. A sima kolival az a bajom, hogy fogalmam sincs az szünetben van e egyáltalán (gondolom nincs), így meg hogy nincs hova hazajárnom, kellemetlen lenne úgy élnem hogy még barátnőt se tudnék hova felvinni. Tehát csak egy saját szobát szeretnék valahol, erre lenne havi 30-40ezer forintom. Van ilyen lehetőség?


Lehet kicsit nagynak tűnnek az igényeim, de nem, voltam már kollégista középsulisan is, én csak annyit szeretnék, ha már nem lesz otthonom, csak egy saját kis szobám legyen saját ágyammal ahova csak én megyek be. Közös fürdő, közös konyha használata nem gond, csak nemtudom van e ilyen valahol (ha van ilyen munkásszálló vagy akármi, bármi jó lenne)


2013. dec. 2. 04:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Konkrétan a Szemere kolijába kérdezősködnék, mert a suli rendszergazdája és egy tanár is ott laktak (!) a koliban vagy még laknak is nem tudom. Szóval ők szünetben is ott lehettek mert nem volt hova hazajárniuk. Nem biztos, de én megkérdezném.

Oh ember bár én is leléphetnék...

2013. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi jól kijönnénk mert én is utálom a kupit és a mosatlant :D
2013. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!