Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Törtek már be panellakásotokba?

Törtek már be panellakásotokba?

Figyelt kérdés
2013. dec. 4. 14:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem. Belül német juhász, kívül meg olyan fém biztonsági ajtó, hogy csak a tűzoltók tudták kivágni, amikor elromlott. Ablak pedig magasan van.
2013. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
100%
Igen, a szerencsénk annyi volt, hogy éppen előtte nap költöztünk ki.
2013. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Jégtánc ***** válasza:
100%
Itt Magyarországon nem , viszont Németországban igen.
2013. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Velünk szerencsére nem esett meg. Mindig kértünk valakit nézzen be, ha elmentünk hosszabb távra. Idegeneket nem engedtünk be.


Hallottam olyanról, hogy valakinek a teljes bútorzatát elvitték. El nem tudom képzelni, hogyan...

Ment haza a a nő és állt egy zárt vagy ponyvás teherautó a ház előtt. Utolsó bútort (valami ágy vagy rekamié) hozták ki, még a nő tartotta is nekik az ajtót. Meg is jegyezte a "költöztetőknek", hogy neki is olyanja van. De csak fönt döbbent rá, hogy azaz övé. :S:S:S

Addigra késő volt...

2013. dec. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%

Igen. 2002-ben. Egy taskaban vitte el a dolgokat. Kb 800 e Ft-ba fajt.


Amin viszont rohadtul kiakadtam, hogy persze benezett a hutobe is es nyitva hagyta. Ugyhogy a huto leolvadt. A kajak tonkrementek.


Egy hutoajtot becsukni pontosan 1 mozdulat! Hogy rohadna meg a kiskocsog!!!!!!

2013. dec. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nem. Sem amíg a szüleimmel laktam otthon, sem most, hogy egyedül élek. De mindig ilyen vastag páncél ajtó szerűségünk volt és van.
2013. dec. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámékhoz törtek be panelbe. Elköltöztek családi házba pár évvel később, hát oda is betörtek...
2013. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk soha, pedig volt hogy elmentünk itthonról és a lakáskulcsot benne hagytuk a zárba........ kívülről. Órákig úgy volt.
2013. dec. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%

Sok panelos ismerősöm van de még senkihez sem törtek be szerencsére. A legtöbb helyen már tényleg komoly rács van az ajtó előtt és a zárakat is komolyabbra cserélik le.


Egyébként erről most hirtelen eszembe jutott valami.

Nagyon régen olvastam egy újságíró könyvét. Egy börtönben készített riportok voltak benne.


Még a 80-as években készült, amikor még nem voltak ilyen értékes dolgok, mint music center, számítógép, mobil telefon, stb. Inkább a pénzre, ékszerre, apróbb érték tárgyakra mentek azokat meg ugye nem a panelekben lehetett fellelni.


Az egyik rész egy betörővel készült. A hapsinak hatalmas dumája volt.

Még az elején megkérdezte az író, hogy hová tört be, hol ténykedett.

Erre a válasz:

Na mégis hol? Maga szerint? Egyértelmű, hogy Budán vagy valami puccos kertes övezetben.

Ki az a hülye, aki panelba tör be? Mit találna ott? Mosatlan pelenkákat, befizetetlen csekkeket? Az ilyet nem börtönbe kéne vinni hanem egyenesen az elme gondozóba.

Hiába könnyű azokat az egyszerű,egyen zárakat feltörni nincs ott semmi ott alulfizetett melósok laknak, akinek van egy kis pénze rögtön megpattan onnan. És akkor jövök én!


Ma már persze más a helyzet ma már egy panelban is lehetne mazsolázni csak véleményem szerint a rengeteg lakásból nehéz kiválasztani azt, ahol van is valami oda max. egy jó füles után megy egy betörő, egy kertes villánál azért lehet rá számítani, hogy ott sok minden van.

2013. dec. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Hát azért néhány panel lakás vetekszik jó pár családival. Azért ma már nem csak csekkeket találnak sajnos, hanem tv, gép, xbox stb.

Képzeljétek el elmentem a gyerekért suliba mire visszajöttem nem volt a rácson zár (közös rács) majdnem elájultam...

2013. dec. 4. 15:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!