Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Közüzemi számlatartozást...

Közüzemi számlatartozást kinek kell kifizetni?

Figyelt kérdés

A szüleim elég sok közüzemi számlatartozást halmoztak,és nem fogják kifizetni mert elköltöztek.

Az megoldás lenne, hogy új szerződést kötök az én nevemre, és akkor nem kell kifizetni?????????

A tartozás a házat vagy a szerződéses felet terheli???



2013. dec. 8. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha sajàt ingatlan van akkor simàn ràterhelik.Én úgy tudom hogy 0 as szàmla esetèn irjàk csak a nevedre.
2013. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs,hogy "és akkor nem kell kifizetni"!


Előbb~utóbb szüneteltetik a szolgáltatásokat,átadják behajtóknak,bíróságra viszik,ráterhelik a lakásra/házra,"széljegyzet" lesz a földhivatalban,árverezésig is eljuthat a végén.

2013. dec. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem is áll szándékomban más adósságát kifizetni! Engem az érdekel, hogy lehet-e új szerződést kötni a szolgáltatóval, vagy csak akkor ha a tartozás ki van fizetve?
2013. dec. 9. 19:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy köt veled új szerződèst ha kivan fizetve.Úgy mondjàk 0-as a szàmla.Innen neked újra szàmlàznak.pl.ha eladàsra kerül a hàz a règi tulajnak mindenből 0-as szàmlàlt kell vinnie.Ha a szüleid nem.fizetnek valamit ki nem írjàk a nevedre,hacsak nem tartozàssal együtt.Ha nem fizettek ràterhelik a hàzra.Kikapcsoljak a szolgaltatàst.
2013. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!