Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Önkormányzati lakást igényelhe...

Önkormányzati lakást igényelhet egy nyugdijas? És meg is kapja? Mik a feltételek?

Figyelt kérdés
A családjával nagyon rossz a viszonya,sajnos albérletre nem futja az önkormányzati lakás az pedig olcsóbb mint egy albérlet.
2013. dec. 9. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha 25 év alatti, fiatal házas vagy,

és vállalsz 2-3 gyereket...

2013. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Jah, bocsi + ha cigány, akkor kap!!!

Roma családban vagyok, de magyarként, tudom, hogy működnek ezek a mocsokságok; elég, ha a családtagok aláírnak egy papírt, hogy nem költözhet hozzájuk a néni / bácsi, szóval hogy nem fogadják be, és akkor kiutal az önko lakást neki, még a rezsijét is fizetik, ha nincs nyugdíja - honnan lenne??Ezek az átkosban se dolgoztak, vagy gyereket neveltek vagy leülték - akkor kap szoc segélyt.Nekem magyarként semmit nem intéztek és nem is fognak, vallhatnám magam cigánynak, de nem fogom, ha meglesz a begyűjtés anno, az én vonatom biztosan nem fog indulni, mint "ezeké"....

2013. dec. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!