Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nem kapcsol be a cirkó kazánom?

Nem kapcsol be a cirkó kazánom?

Figyelt kérdés
Meleg vizet csinál, de nem fűtött. Most valamit megnyomhattam a termosztáton-pedig nem szoktam hozzányúlni, ilyen időben mindig bekacsol, amikor eléri a hőfokot-, mert most meg bekapcsol, de a kazán alján van egy menetes csővég, amin nincs semmi és onna csöpög a víz? A vízmennyiség is felment magától 1,5 bar-ról 2.5 bar-ra. Várom a kommenteket, aki ért hozzá, írjon légyszi
2013. dec. 15. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahonnan csöpög az a biztonsági szelep.Azért csöpög mert nagy lett a víz nyomása .Amig ekkora lesz a nyomás ,nem is valószínű hogy bekapcsol .Ez egy védelem .Az okot kell megkeresni mitől lett a nyomás ekkora .Csak tippelni tudok,

a hálózati viz bekerülhet a fűtési rendszerbe .Kilyukadt a bojler tágulási tartályában a "lufi ",és már nem nyomja vissza a vizet a rendszerbe .

2013. dec. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden ilyen kazánon van egy ún. öntöltő, ami egy "csap", ezzel lehet pl leeresztett fűtésrendszert feltölteni. Az enyém is évekig rossz volt, annó raktak rá tömítést, mert folyton tolta a hálózatból a vizet a rendszerbe, a vödör alatta sokszor megtelt. Ezt most cseréltettem ki, 12ezerért. Nézesd meg a kazánt egy szakival, mert így állandóan figyelned kell.
2013. dec. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!