Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Férjemnek 33 éves szülinapjára...

Férjemnek 33 éves szülinapjára szeretnék venni egy bőr vagy műbür fönöki széket a számitpgép aztalhoz tudtok ajánlani márkát esetleg ami kényelmes és 30 ezernél többe nem kerülne?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 13:24
 1/4 kovpet ***** válasza:
100%
A bőrt nagyon fontold meg. Jól néz ki ugyan, de nyáron beleizzad az ember, én nem szeretem.
2013. dec. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor műbör van egy műbör csak már gallyon van ujjat szeretnék venni de nem tudom mennyire érdemes egy nagyobb pénzt rászánnio mert sokat számitogépezik itthonrol mert informatikus
2013. dec. 19. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A bőrről, műbőrről én is lebeszélnélek - olyanban ülök most is és csak fél óránként akarom kihajítani az ablakon. :/

Hosszú távon kényelmetlen.


Szerintem karfás, vastagabban párnázott és szövet bevonatú szék az ideális választás. Ha főnökieket nézel, akkor azok általában hintamechanikásak - ha ilyen mellett döntenél, akkor mindenképpen próbálj ki egyet a helyszínen. Azért, mert vannak olyan vacak verziók, aminél a mechanika miatt nem áll teljesen vízszintesen az ülőlap. Elsőre fel sem tűnik, de pár nap után már fájhat az ember háta-dereka.


Illetve azt érdemes megmérni hogyha fiók van az asztalnál az ülőhely mellett, hogy a szék szélességében kényelmesen beférjen a szék helyére. Én elsőre elcsesztem, keskeny volt az íróasztalnál a hely, nem fért be a széles szék, nem bírtam elég közel ülni. Úgyhogy átalakítottam a bútort végül...


Márkát sajna nem tudok, de mindenképpen inkább bútorboltban nézelődnék, mint irodaszeres üzletben.

2013. dec. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem tudok márkát mondani, de a bőr székről én is lebeszélnélek. Végül ott kötöttem ki vele, hogy párnán ülök rajta, mert eszméletlenül beleizzadok akkor is, ha amúgy nincs is melegem.

Én mindenképpen azt javaslom, hogy olyat válassz, ami mindenhogy állítható. Magasság, karfa magasság/távolság, stb. Így tudja a férjed kényelmesen magára állítani. 30 ezer forintért már lehet jó kis székeket kapni, persze nem a luxus kategóriában, de lehet.

Az is igaz, hogy mindenképpen olyat válassz, ami kényelmesen odafér az asztalhoz, mert ha nem éri el rendesen, akkor már kényelmetlen.

2013. dec. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!