Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tudnátok adni ötleteket?...

Viva75 kérdése:

Tudnátok adni ötleteket? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mamámmal nyitnánk egy vaterát. Neten adnánk el dolgokat. Erre szeretnék kérni ötleteket. Név ötleteket szeretnék kérni. Fajátékokat és egyéb akár használt jó állapotú tárgyakat tennénk fel. Ötletes, találó akár vicces neveket szeretnék kérni. Pl: lakásdekor, aranyszív, dekorsziget. Még annyi, hogy ha lehet ne legyen benne ékezet. Ezek már foglalt nevek amiket könnyű megjegyezni.

Az ötleteket előre is köszönöm mindenkinek. :)



2013. dec. 29. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Most akkor a vatera.hu-ra akartok regisztrálni?

Pár ötlet:

Lehet angolul is a nevet pl goldhealt(aranyszív),Homedesign(lakásdekor és jól hangzik)

golddesign,aranyforint,ezüstezres,stb :)

2013. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amire te gondolsz, az egy webáruház... a vatera nem igazán jó, mert elég sokat kell fizetned az ott eladott cuccok után, és az adóhivatal is rászállt mostanában... nézd meg a gazdagmami.hu oldalt, ott rengeteg info van netes vállakozás inditásához
2013. dec. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én sem ajánlom a Vaterát....fizetni kell ha felraksz valamit, ha nem viszik el akkor is ki kell fizetned a feltöltést, illetve ha eladod akkor is fizetsz jutalékot.

Ráadásul ott nemigen vesznek drágább dolgokat. Az 1ft-os termékre licitálnak csak. Én is ott vagyok fent több éve, de pl: tök jó ruhákat adok el néha 500-800ft-ért és annyiért sem kell senkinek, pedig boltban drágább. Oda inkább az 1ft-os termékekért mennek a vásárlók...ajánlom az Apródot, nem kell fizetni, gyorsan fel lehet tölteni és ingyenes és vesznek onnan, jobban mint a Vateráról.

2013. dec. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tom de de azért a vatera annyira nem gáz.Igaz fizetni kell a feltöltésért,meg az jutalékért,de ha belegondolsz itt legalább megtudod nézni a többi felhasználó negatívjait.Nos Én olyanoktól mondjuk nem is veszek ha már van egy negatívja.Na jó azért kivételek akadnak mert vannak nagy boltok amik szintén vateráznak,ott sok ezer eladásból pár negatív van mert hogy késett a szállítás meg ilyenek.
2013. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előttem hozzászólónak: a Vaterán ha nem veszi át vagy nem tettszik neki az én általam eladott termék, adhat negatívot ill. semlegest. Az apród olyan mint egy bolt. Érdeklődik h. megveszi eljön érte, kifizeti és semmi negatív,semmi más kötelezettség nincsen. A kérdező gondolom nem 1 db terméket tenne fel...ha feltesz 20db-ot az már 100ft, de ha nem veszik meg mindet, akkor megint felteszi az megint 100ft,szóval már bukik rajta 200ft-ot. Én a kérdezőt szeretném segíteni,mert akkor jó az eladás ha nem bukunk rajta és nem fizetünk feleslegesen ha máshol is van hirdető oldal ingyenesen.
2013. dec. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Először is megköszönném mindenkinek a válaszát.

Én már jártas vagyok ebben a témában. Az anyukám és a nővéreimnek is van külön vaterájuk. Régen az anyukáméra tettem fel dolgokat csak úgy döntöttem, hogy sajátot nyitok, mert rossz volt, hogy sok időbe telt míg az elutalt pénz hozzám jutott. Később kiderült, hogy a nagymamám is akar eladni dolgokat. Neki kell a plussz pénz nekem meg kell a zsebpénz. A mi családunkba nem úgy megy, hogy minden héten kapok pénzt hanem meg kell dolgoznom érte(pl= vatera).

Igazából csak azért nem lehet teljesen saját vaterám, mert még nem vagyok elég idős ahhoz, hogy havonta elutaljam a pénzt a vaterának.

Azért választottam a vaterát, mert ez a legnépszerűbb és a legkönnyebben kezelhetőbb mind közül. Persze hellottam már az apródról, de az egy trágyadomb a véleményem szerint. Nem is lehet kiigazódni rajta és úgy ahogy van szarul néz ki!

Mindenkitől csak annyit kérek, hogy ha lenne valamilyen ötletetek akkor osszátok meg velem is. Fontos lenne a segítségetek. A vaterára mint már azt említettem egy felhasználónevet keresek ami frappáns, jól hangzik és könnyen megjegyezhető.

Mindenkinek köszönöm a tanácsát és válaszát. :)

2013. dec. 31. 02:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!