Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megnézni hogy...

Kkovax38 kérdése:

Hogyan tudom megnézni hogy hol folyik a víz a mosógépből?

Figyelt kérdés
MINIMAT mosógép. A Gyáli úti METRO megnyitásakor vettem. Eddig minden jól működött, most viszont a centrifugáláskor alatta víztócsát találok. Levettem körbe a burkolatot, a csöveken sehol nem találok sérülést. A burkolat össze van kötve egy (gondolom) földelési vezetékkel. Levett burkolattal szeretném üzembe helyezni és mosni próbálni vele, hogy lássam a folyás eredetét, lehetséges az ilyen megoldás. A szerelők a folyást hogyan állapítják meg? A válaszokat köszönöm.

2013. dec. 31. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Centrifugálásnál remeg a gép,valószínű a kifolyó csatlakozásnál lehet lazulás.Csak úgy ,ha nincs rajt a burkolat,és megnézni hova cseppen a víz .Azon a részen lehet a hiba is .
2013. dec. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ll953 válasza:
Nemtudom mikor nyitott a metró hány éve,de ha folyik a mosógép úgy lehet legjobban megnézni hogy egy tiszta keménylapot vagy falemezt alá kell tenni,ha csak csöpög az megmutatja,A gumicsövek szárazak akkor álltalába a tengelynél folyik a szimeringnél olyankor a csapágy is károsodik előbb-utóbb a hangja is megnő pláne centrinál.
2013. dec. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!