Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Te kiadnád a kertedben lévő...

Te kiadnád a kertedben lévő önálló lakást idegennek?

Figyelt kérdés
Elsősorban családi házban élőktől kérdezem, ha van a házadtól elkülönülten még egy kis ház a kert végében, Te kiadnád valakinek? Zavarna, ha ugyan azon a kapun kéne bemenned mint az albérlőnek?
2014. jan. 3. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha zavarna nem adnám ki!!! Ha meg kiadom akkor nem zavar!!!
2014. jan. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, mit számít, hogy ugyanazon a kapun megy ki, mint amin én. :-) Legfeljebb jól meg kell nézni, hogy kinek adod ki.
2014. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon megnézném kinek adom ki, mert van két szabadon közlekedő kutyám az udvaron, akik ugyan őt nem bántanák, de ebből adódóan csak is kutyabarát lehet és olyan, aki véletlenül sem engedi ki őket.

Egyébként, ha találnék szimpatikus alakot, akkor kiadnám. Miért is ne?

Az sem utolsó kérdés, hogy vannak-e önálló órái, vagy a rezsiben hogyan tudnánk megegyezni.

Nekem egy barátnőm ilyen albérletben lakik és jól kijön a gazdáékkal. Még azt is leszögezték ki takarítja a kertet, mi a rá eső rész, ahol esetleg ő is kertészkedhet, vagy ahova ő is kiülhet ha szeretne.

2014. jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha kulturált ember, van normális állása és van rá biztosíték hogy rendben tart mindent, valamint fizeti a lakbért, akkor az lenne a legkisebb bajom hogy ugyanazt a kaput használjuk.

bár annak nem örülnék ha naponta lennének látogatói, mert minél több ember, annál nagyobb esély hogy kinézik a te házadat és betörnek.

2014. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem nagyon zavarna, de ha annyira szükségem lenne pénzre, kiadnám, egyértelműen.

Először csak fix időre kötném a szerződést, hogy ki tudjam rakni, amennyiben gond van vele.

2014. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem nem egészséges dolog szerintem.
2014. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Engem zavarna, én biztosan nem adnám ki.

Tök fura lenne, hogy idegenek mászkálnak az udvaromban. Főleg, hogy gondolom azért néha hozzá is jönnek vendégek, stb.

Meg gondolom azért néha beszélgetni is "illene" vele, ha esetleg mindketten kint vagyunk, nekem meg sokszor semmi kedvem egy idegennel trafikálni mondjuk az időjárásról.

Én nem szívesen tenném, hacsak nem lennék anyagilag nagyon rászorulva.

2014. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!