Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet hétvégi...

Szerintetek jó ötlet hétvégi házba kiköltözni, ha bedőlt a devizahiteled?

Figyelt kérdés
Január végén menni kell, van apósoméknak egy 50 m2-es faháza Szentendre felett, téliesített, kémény van. Nem lesz hideg pici gyerekkel?

2014. jan. 4. 18:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Van más ötlet?
2014. jan. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy igencsak kamu!Mert kilakoltatási moratórium, van.
2014. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
81%
VAn a nagybüdös lószart. Attól, hogy moratórium van ugyanúgy kilakoltatnak. És ez nem kamu :(
2014. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az utcánál biztosan jobb, az albérletnél biztosan olcsóbb...
2014. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%

A szomszédunkat 4 gyerekkel, karàcsony elõtt pàr nappal lakoltattàk ki! Mind a 4 gyerek kiskorú! Ennyit a moratóriumról!

A kérdésre vàlaszolva, ha a fûtés megoldható, van víz és villany, akkor semmi probléma. 50 nm-en kényelmesen elfértek! Én 35 nm-es lakàsban lakok egy kisgyerekkel, simàn elférünk!

2014. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha téliesített, és nincs más megoldás, én ezt választanám. Pici gyereknek sem lesz baj, ha szigetelt az épület és fűthető. Láttam már faházat, ahol kényelmesen fagyoskodás nélkül lehetett hideg télen míg kint hó volt, aludni, semmi bajunk nem lett (nem kabátban aludtunk). Ráadásul ez 50 nm, ami azért nem kicsi.


Más megoldás lenne? Utca? Albérlet? Az utóbbi felejtős nyilván, utóbbinál ez meg olcsóbb. Mégis csak a családiban laknátok.


Tudtok így munkába járni?


Egyébként én is azt hittem, hogy télen nem lakoltatnak ki senkit.

2014. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
A lakóhelyed közelében keress egy Szentkorona Bank infópontot és nem kell kiköltöznöd! Az én vh-mat is megszüntették.
2014. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj szerencséd van hogy van hova.
2014. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha téliesített, akkor miért lenne hideg? Ha fűtötök, teljesen jó lesz.

Miért nem költöztök a szülőkhöz inkább, ha félsz?

2014. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A párom gyesen van (pici csak 9 hónapos), a nagyanyámtól örökölt régi házat újítottuk fel, tetőteres lett belőle, 80 m2-es. De azt az átkozott svájcifrankos kamuhitelt képtelenség volt fizetni, fél évig nem is tettük. Nincs kilakoltatás, papíron, mert nem mi vagyunk az egyedüliek! Lesz* a kormányzat az olyanokat, mint mi! Szavazzon rájuk a romániai, a kibicnek semmi se drága.

A faház nem volt fűtve már régen, remélem, néhány nap alatt átmelegszik, villany és víz van, hőtárolós kályha is, set top box és tv van, sőt főzni, mosakodni is tudunk (lavórban). Csak elég meredek a hegyoldal és messze van a busz (félóra gyaloglás, kocsink már nincs). Én vásárolok, mint a nénikék, bevásárlókocsival. De nem panaszkodok, vannak akik sokkal rosszabb helyzetben vannak. Csak a pici Adélkát féltem.

2014. jan. 5. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!