Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy DVR mennyi időt tud...

Egy DVR mennyi időt tud rögzíteni egy 160GB-os winyóra ha 2kamera van?

Figyelt kérdés
Most készülök venni egy 2kamerás biztonsági szettet.Maga a DVR 4csatornás de most egyelőre csak 2kamera lesz rákötve.A DVRben gyárilag nincsen winchester,de van itthon egy 160GB-os SATA winyóm,egyelőre azt tenném bele.Ezzel kb mennyi időt lehet rögzíteni? Ahol veszem a DVR-t és a kamerákat ott a legkisebb winyó 500GB-os,persze horror áron,akkor inkább megvenném az Iponbamn,de ha elég lenne ez a 160-as akkor valamit tudnék sporolni

2014. jan. 4. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:

A rögzítési idő sok mindentől függ!

-Felbontás

-Frame/sec

-Tömörítés

-Folyamatos vagy szakaszos felvétel


D1-ben egy mozgásérzékelésre állított kamera átlagos mozgás mellett nálam 2 Gb-ot használ naponta. H-268 tömörítéssel ez valamivel kevesebb.

Szóval a 160 GB otthonra épp elég.


Itt egy kalkulátor:

[link]

2014. jan. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! z oldal amit linkeltélnagyon jó!

Hát kicsit kevés a 160GB az igaz,de egyelőre kipróbálom eztzel,aztán idővel csak kell vennem egy nagyobb winyót sajna

2014. jan. 6. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi a kevés? Ráfér vagy 2-3 heti anyag...


Te vagy a riasztós is aki beszólt ugye?

2014. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Holnap megyek az alkatrészekért.Ma beszéltem a boltal,kérdeztem tőle is hogy elég e ekora vinyó.Elmondtam neki kerek perec hogy bocsi most nincs pénzem uj vinyót venni(igazából lenne,de nem ott ,ajdnem dupla áron)de nekem ez a vinyóm van itthon épp fölösbe.Nagyon rendes volt a boltos mondta hogy éersze minden probléma nélkül bele lehet tenni,a gariba nem szól bele,és igsz hogy ők ennél nagyobbakat szoktak használnio,de ez is elég.Nem tudott konkrét választ adni ö sem hogy mennyire elég,mert ugye felbontás,tömörítés,fps,kameraszám stb kutya füle,deszerinte 2kamerával a legroszabb esetben is kb 1hét
2014. jan. 7. 20:24
 5/5 norberto79 válasza:
Otthonra akár elég is lehet 10 éve még nem volt más azt raktuk, átlag családi házba ma minimum 1 TB, üzletek ipari területek 2-4-8TB
2014. febr. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!