Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Önthetem a wc-be a kifőzött...

Önthetem a wc-be a kifőzött tészta forró vízét?

Figyelt kérdés

régi ház és a mosogatóba nem önthetem(behorpad a hőtöl a mosogató,meg műanyagból vannak a csövek,nem bízom bennük)

eddig az udvaron öntöttem ki.de most hogy jönnek ezek a rossz idők(most is zuhog)egyre nehezebben veszem rá magam hogy kivigyem.

arra gondoltam hogy egyenlőre a wc-be öntöm.de nem fog elpattanni a kagyló?


2014. jan. 5. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

A mosogatóhoz ezer év óta "hőre keményedő" műanyag-csövek vannak szabvány szerint beszerelve, már ha szabvány szerint vannak szerelve. Egyébként én közben meg szoktam engedni a hideg vizet és akkor már a kettő elegyedik egymással, ahogy folyik le.

A fürdőszobában a WC-csésze, nem tartom valószínűnek, hogy hirtelen forróság esetén esetleg nem károsodna.

Bár még sohasem próbáltam.

2014. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
A porcelán WC csésze bírja. A kapcsolódó műanyagcsöveknél meg a mesteremberek időnként elspórolják a drágább, magasabb hőmérsékleten lágyulókat és szoktak alacsonyabb hőmérsékleten lágyulót (olcsóbbat) is betenni (akkor jön a baj).
2014. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

igen itt is ez volt,sokat öntögettem aztán szépen eldeformálódott az illesztéseknél.

szó szerint úgy van összeháynva a ház,eszméletlen hogy régen milyen munkamorállal dolgoztak...

köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 5. 18:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Ki öntöd egy másikba és mikor kihűlt aztán.
2014. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amúgy még hasznosíthatod is,ha ez gond. Főzöl bele zöldséget.
2014. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha full kinyitod a hideg-vízcsapot és úgy öntöd apránként simán bírja a mosogató.
2014. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

a hideg vizes megoldást ki fogom próbálni!

de hogy ez miért nem jutott eddig eszembe...

2014. jan. 5. 20:04
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Én megnyitom a hideg vizes csapot, és úgy öntöm ki, így összekeveredik. Vagy lerakod valahova hűlni, és később öntöd ki.
2014. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

mi lenne, ha a konyhában hűlne ki?

(ti csak úgy kidobjátok a hőenergiát?)

2014. jan. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1-es vagyok!

Azt írtam, ha "szabvány szerint" van szerelve, akkor hőre keményedő müanyag-csövek vannak a konyhában. Ha mégsem bírják el a meleg vizet, akkor az nem "szabvány szerint" van szerelve.

És ebben mindenki egyetértett!

Ezen kívül én írtam először, hogy mielőtt leöntöm a meleg-vizet a mosogatóba, megnyitom a hidegvizes-csapot.

Ebben is egyetértünk!

Akkor miért is lettem ennyire lepontozva?????

2014. jan. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!