Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » S. O. s most mit csináljak?...

S. O. s most mit csináljak? Ilyen esetben mit tud tenni az ember? Most jelentsem fel őket vagy még várjak?

Figyelt kérdés
egy cégtől rendeltünk ablakot decemberbe kifizettük a felét szerződés minden úgy volt,hogy 6 jönnek ki.na semmi 10 körül hívtam őket ,hogy mi is van óóóó hozzák 2 nap múlva.na újból semmi.hívtam őket mire szerdán majd jönnek na akkor sem jöttek.ma hívtam őket újfent majd pénteken de olyan szemtelen volt velem az ember,hogy jaj.ilyenkor mi van ha pénteken sem jönnek.
2014. jan. 22. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem becsaptak téged. Egy normális szaki az ügyel a jó hirére.
2014. jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogyasztóvédelem, és majd ők eligazítanak Titeket.
2014. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyósomék jártak úgy, hogy kifizették a fele árát az új ablakoknak, majd bő 4 hónapot vártak, mert mint utóbb kiderült, vhonnan Lengyelországból rendelte meg a cég az ablakokat, mert jóval olcsóbb volt onnan.
2014. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pár éve jártam pont ugyanígy, mire ráküldtem a behajtót elköltöztek. -300K.:(:(

Szerintem sebesen menj be hozzájuk, bonts szerződést, szerezd vissza a pénzedet.

2014. jan. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Napkiraly ***** válasza:
ha meg nem megy, feljelentés, csalás, ismeretlen tetves
2014. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!