Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol találhatnék olyan költözte...

Hol találhatnék olyan költöztetőt aki 25 ezer ft-ért el tudna vinni 280 km-re?

Figyelt kérdés

valószínű,hogy nem jó helyre írtam,de nem volt más ötletem.

Békés megyéből költöznénk Komárom-Esztergom megyébe.amiket találok az mind 50 ezertől megy felfelé....nekünk ez most nagyon sok.hol találhatnék olyat aki jövő héten 25 ezerért elvinné a cuccainkat és minket?mi 4en vagyunk.két felnőtt és két gyerek!

köszi a válaszokat!


2009. dec. 4. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Béreljetek inkább kocsit. Egy sima jogsival vezethető kisteherautót megkapsz napi 10.000 Forintért.
2009. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

sajna a jogsi hiányzik.nincs jogsink :(

am erre mi is gondoltunk már,de akkor is találnunk kell valakit aki elvisz,de ezen a környéken senki nemvállalja el....!

2009. dec. 4. 15:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyiért sajnos nehezen fogsz találni. Számolj: személyautóval is legalább 10e Ft oda-vissza csak a benzin. Teherautóval meg ennél jóval több, és még akkor nem fizettél munkadíjat.
2009. dec. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kisteherrel 4 fő, plusz összes bútor... hát, még akkor sem nagyon hiszem, ha találtok valakit, aki szívességből elfuvaroz.
2009. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

én is tudom,hogy nehéz...

sajnos!

2009. dec. 4. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!