Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szobatermosztát? (rövid)

Szobatermosztát? (rövid)

Figyelt kérdés
Hová célszerű raknom?Szerintetek érdemes a leghidegebb szobába rakni,most nappaliban van,de pont,hogy ott nem tartózkodunk sokat,s ott ugye padlófűtés van,s hatalmas(20 köbméter gázt) felemészt a fűtés,ha éppen vendég jön,s följebb akarom hajtani a fűtést.Érdemes áthelyezni?
2014. jan. 25. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Bárhová rakathatod, csak abban a helyiségben az fog felelni a hőmérsékletért, ezért - ha van - ott le kell szedni a radiátor termosztátot a szelepről. Arra kell még ügyelni hogy ne érje sugárzó hő, és napsütés.
2014. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem.Bár más is mondta,hogy padlófűtéses részbe nem célszerű.Akkor áthelyezem.Köszönöm.
2014. jan. 25. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a leghidegebb szobába tettem,és még egy radiátort is .Mire itt meleg van ,arra már másik helyeken is .Igy nálam tökéletes lett a fűtés .
2014. jan. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor érdemes a leghidegebb szobába rakni, ha a többi helyiségben van szabályozószelep, amivel tudod csökkenteni az átáramló kazánelőremenő vizet. Pár nap alatt belőhető, hogy mindenütt egyforma kellemes hőfok legyen.


Tanulva az általam szrul tervezett korábbi fűtésből, a felújítás, fűtéskorszerűsítés, hőszigetelés után már külön körön van a padlófűtés (földszint) és a gyerekszoba termosztátja (emelet) vezérli a radiátorkört...

2014. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!