Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ecet őrültek!? (Kérdésed túl...

Ecet őrültek!? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Pár napja válaszoltam egy mosásos kérdéshez, az volt a kérdés hogy hogyan lehet szép fehéreket mosni. Láttam h csak ecetőrültek válaszoltak rá meg persze a mosószódások... hát bizony én meg leírtam az én bevált mosószeremet, és adalékomat, erre le lettem pontozva a pince alá kb. És de, kipróbáltam már ezeket a dolgokat, az ecetre azt írták hogy nem lesz ecetszagú a ruha, nekem az lett pedig keveset raktam, plussz sprődek is lettek. Egy fél kupak öblítővel viszont e kettő probléma nincs. ( a gép gumi alkatrészeinek sem jó az ecet savassága!) A mosószóda.. az meg csak a vizet lágyítja (viszont azt tényleg jól!) de foltok meg se mozdulnak tőle. Szóval kinek mi, de ettől még nem kell lepontozni a másikat mert éppen nem ecetőrült.
2013. nov. 23. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ecetet nem használnék, a mosószóda meg egy nagy átverés.

Elárulnád a múltkori válaszodat, hogy lehet szép fehéreket mosni, mert érdekelne! Köszi! :)

2013. nov. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáidat:D Te ezen agyalsz, hogy miért pontoznak le? Valami versenyre neveztél be esetleg, ahol minél több pontot kell gyűjteni a gyakorin vagy mi? Akkor meg mi van?
2013. nov. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!