Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szilveszter környékén kiadom...

Szilveszter környékén kiadom pár napra a panellakásunkat, van is rá jelentkező bőven, van egy asszony aki tutira mondta hogy kivenné, szerintetek gáz lenne ha megkérném hogy utalja előre a pénzt? így legalább biztos lennék benne hogy nem kamuzik.

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 18:04
 1/3 A kérdező kommentje:

volt egy baráti társaság aki jelezte hogy kellene neki az egyik szoba, óóó tuti kell, fizetnek is nemsokára, erre rá pár napra bejelentették hogy áh mégse kell, bocs.

emiatt jutottam erre a döntésre.

ők egy fiatal pár, messze laknak, így nemtudnak lejönni csak azért hogy fizessenek.

2009. dec. 6. 18:06
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz. Mond el neki azt a példát, amit leírtál ide és ha normális, akkor megérti és nem fog ezen problémázni.


(Azon azért lehetne vitatkozni, hogy ez a pár napos kiadás mennyire jó ötlet. De Te tudod... Végül is nem erről kérdeztél.)

2009. dec. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

arra is mondhatsz véleményt, hidd el én nemfoglak lepontozni.


normális párnak látszanak, szerződést írunk, belelesz minden foglalva. kell a pénz, és mivel csak egy albérlő lakik benne így az elég karcsú hasznot hoz...

2009. dec. 6. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!