Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kémény égetés házilag?

Kémény égetés házilag?

Figyelt kérdés
Múltkor már volt egy kérdésem ezzel kapcsolatban. Felmentem és tiszta víz a tetőtérben a kémény gondoltam rá, hogy felmelegítem. Gázolajos rongyot égetek ami átmelegíti és talán nem fog füstölni. Égetett már valaki házilag kéményt? Vagy csinált hasonlót? Előre is köszi.
2014. febr. 5. 18:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Tartok az esetleges robbanástól és ezért érdeklődöm. A kéményseprő 40 ezer lenne és hát tudnánk jobb dologra is küldeni.
2014. febr. 5. 18:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán a beázást kellene megszüntetni, és a fűtés hőjére bízni a kiszáradást.
2014. febr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valószínűleg a ok hó miatt vizesedett át ami ugye már nem sok lesz szóval az meg van.
2014. febr. 5. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Házilag nem ajánlják az ilyet! Tűzveszélyes.
2014. febr. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó sok gázolajos rongyot kellene elégetned,hogy egy kémény átmelegedjen/kiszáradjon.

A kevés meg többet ront,mint használ! A hideg füstből kicsapódnak a mérgező vegyületek a kémény belső falára.

Egy-szinte folyamatos tüzelés (2~3 napon át) többet segítene,valamint körbe kellene lemezelni azt a kéményt,hogy ne ázzon le.

2014. febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, a szigetelés az már rá férne.
2014. febr. 6. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!