Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szokták tárolni a képeket...

Szokták tárolni a képeket évek után is?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömről 5 éve készültek a tablóképei amiből végülis mégse kaptam,tudom a fotólabor helyét és így utólag szeretnék belőlük képet csak nem tudom hogy az ilyen fotólaborok évek után is akár archivumban tárolják a képeket?Mert jó lenne pendrive-ra meg nyomtatott verzióban is.
2014. febr. 13. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Labor függő, de elképzelhető hogy szerencsével járhatsz, ha érdeklődsz. (azért még fizetni sem kell!)
2014. febr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Viddel a képet egy ezzel foglalkozó műhelybe, ott leszkenelik és szép fotót csinálnak az ízlésed szerint. A neten több ilyen reklám is fut.
2014. febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kössz de előbb majd hozzákéne jutnom a képekhez,remélem visszaírnak hogy mit tudnak erről:)
2014. febr. 13. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!