Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi lehet a cirkóval?

Mi lehet a cirkóval?

Figyelt kérdés

Jó, lehetséges, hogy nem értek hozzá de a szerelő nem rég csinálta meg és állította be. Csak akkor van meleg víz ha kikapcsolom..de akkor megfagyni..Ha bekapcsolom akkor nincs meleg víz de akkor a radiátorok langyosak és max 15 fokig fűt..ha feltekerem a termosztátot akár 25 fokra is akkor se melegít csak max 15 fokig..utána kikapcsol..Nem folyik/csöpög, radiátorok is légtelenítve lettek. Kb. 1 éves a cirkó, nem volt olcsó de a szerelő sem.. eléggé idegesítő..Folyton ki be kapcsol egymás után..

Jelenleg lement 14 fokra a hőmérséklet és ki be kapcsol majd ha eléri a 15-öt ismét leáll, pedig 25 fokra tekertem.. ??? :(



2014. febr. 18. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak a FÉG régi cirkót ismerem. Alul van egy termosztát, amelyen be lehet állítani az előremenő víz max. hőmérsékletet. A hiba mindenesetre arra utal, hogy valami rövid idejű üzemelés után leállítja a készüléket. Ez a rosszul beállított érzékelő lehet az.
2014. febr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, lehetséges.. sajna tényleg nem értek hozzá, direkt kértem, hogy állítsák be nekem rendesen, ha felnyomom a termosztátot 25-re akkor 25-ig fűtsön.. ne 15-ig.. Minden esetre holnap jön vissza a pasi és remélhetőleg most már lesz egyszerre meleg víz is és fűtés is.. azért felháborító, hogy elkérnek érte csillagos eget és nem működik rendesen..
2014. febr. 18. 11:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ugyan az a szerelő megy vissza ,akkor a saját rossz munkáját korrigálja csak . Ha sikerült megjavítani ,akkor csak csak egy köszönettel tartozol .Igazából,még neki kellene elnézést kérnie .Ha nem oldódik meg a gond,köszönd meg hogy itt volt,majd hívok olyat aki ért is hozzá .

Nálunk is 4-5 órán át küszködött,és hívta a kollégáját.

Tökéletes ekkor sem lett,de csak tömitési gondok maradtak .

2014. febr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!