Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Csőtörésre/hibára utaló jel?

Csőtörésre/hibára utaló jel?

Figyelt kérdés

Szóval adott a következő helyzet:

Ha a fürdőszobában a kádnál a hideg vizes csapot megnyitom, néha előfordul, hogy egy koppanást hallok és nem jön a víz, vagy csak alig. Aztán elzárom és finomabban nyitom meg és jön rendesen, minden probléma nélkül. Sőt már olyan is volt, hogy megnyitottam (hirtelen) és elkezdett szabályosan rezegni. Nem jött sem, majd elzártam és finoman nyitottam meg és jött.

Valószínűleg utalhat ez csőtörésre?

A kád mögötti rész egyébként pár éve már volt javítva. De mivel a biztosító fizette és csak minimális költségvetés volt erre, ezért a régi vezetéket nem cserélték ki mindenhol, hanem a hibás részt levágták és rászereltek egy kis toldalékot a törött rész helyére. Ott és akkor már vészhelyzet volt, mert gyakorlatilag ázott a szomszéd... szóval jó lenne tudni, hogy ez jelenthet csőtörést?



2014. febr. 18. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csap a rosz. Azt kell kicserélni. Vagy megtakarítani.
2014. febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Józsi21 ***** válasza:
100%

Igen valószínüleg a tengely ferdült!

Vegyél bele új betétet.

2014. febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csőtörésre ,hanem elromlott csapra utal .
2014. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, menten cserélem is! :)
2014. febr. 18. 22:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazatok volt, mentek a zöld pacsik. Köszönöm!
2014. febr. 18. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!