Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen kazánt vegyek? Többi lent!

Milyen kazánt vegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés
110 nm2 a ház ami fűtünk!Egy 30 éves lemezkazánunk van!Márkáját nem tudom,mert amikor szerelték a fűtést azok hozták és ők készítették!Anyósomék csináltatták én 7 éve lakom itt!Le szeretnénk cserélni,de nem tudjuk milyet vegyünk!Nyílászárók műanyagok 2009-ben lett cserélve!Első bejárati ajtó műanyag,a hátsó fa ajtó ezek is újak!Szilikát a ház és nincs szigetelve!Nézegettem a kazánokat és ezeket láttam jónak:Dunatech,Hőtherm Carbon,Totya,Viadrus!Melyik lenne jó?Illetve melyikről van jobb vélemény?Köszönöm a segítséget előre is!
2014. febr. 19. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Viadrust vettünk. Azért nem mind1 mekkora teljesítményű kell!!!!!! Mi puffert is köttetünk a rendszerre.
2014. febr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi az oka annak, hogy le akarod cserélni a kazánt?

Nekem egy ősrégi öntöttvas kazánom volt, de megbántam, hogy lecseréltem, mert az új lassabban fűti fel a házat, pedig ugynúgy 36 kilowattos, és hasonlóan tüzelek benne...

2014. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Félidőnél felvesszük a fundamentát azt az összeget amit befizettünk!Így csak számlával lehet venni bármit és ami majd igencsak esedékes lesz majd az a kazán!Sajnos nincs 150000 ft-om amiből ki tudnám fizetni csak így!
2014. febr. 19. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!