Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Úgy döntöttem a szüleimmel,...

Úgy döntöttem a szüleimmel, hogy felújítjuk a szobámat, mit kérjek újat bele? Bútorokat kaptam! (11 éves fiú)

Figyelt kérdés

2014. febr. 25. 21:32
 1/6 anonim válasza:
Valami jó képet a falra
2014. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jakuzzi? :DD


oké, realitás talaján maradva... én olyat akartam mindig, hogy valagsok ledlámpa a plafonon, állítható fényerősséggel, meg külön vezérelve egyes részeket (tehát h pl csak az asztal fölött világítson, csak az ágy fölött, stb)

csak ez se olcsó (meg lehet magadnak is csinálni - v is nem te hanem szüleid - de az meg macera, meg lehet h kéne álmennyezet)


én amit tuti kérnék, az egy babzsákfotel :)

2014. febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát világítás, valami,hifi rendszer, vagy légkondi nagyon komfortossá tudja tenni nyáron ha a szuleidnek nem probléma (hülyeség hogy a légkonditol beteg leszel, meg sokat fogyaszt, nálunk nyáron folyton megy, es soha nem vagyok beteg, és nem fogyaszt sokat, csak jót kell választani)
2014. febr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Cser Fülöp válasza:
Nem tudom szerintem kérj valami minőségi parkettát viszonylag olcsón lehet jót kapni :D Mivel iskolás vagy szerintem a fal ne legyen fehér mert abba bele lehet bolondulni tanulás közbe :DD Esetleg pár elektronika dolgot De aki a kicsit nem becsüli a nagyot nem érdemli...Ezzel csak azt mondom hogy ne mindent szüleid vegyenek meg neked rögtön hanem spórolj rá és vedd meg magad (Szüleid biztos büszkék lennének) :)Ha lenne fiam tuti nem vennék meg mindent neki csak azt amire szüksége van ruha szekrény ágy író asztal meg max 1 tv a többire gyűjtsön ő ha valami extrát szeretne :D (Ez az én véleményem nem akartam senkit meg sérteni) :)
2014. febr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Cser Fülöp válasza:
Vagyis minimum a fele pénzt ő állja! Hogy azért vigyázzon rájuk és megtanulja minél hamarabb mi az hogy érték :)
2014. febr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Főleg a világítás és a babzsákfotel! A parketta nem jó, mert nálunk padlófűtés van. A légkondi meg már van (csak egy szobával arrébb! A kép is jó.

Egyébként egy részét én fizetem!!!

A tv-t meg tervezzük!!

:)

2014. márc. 31. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!