Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Dugulás az összefolyóban?! Ha...

Dugulás az összefolyóban?! Ha elkezdem leengedni a kádból a vizet, az összefolyón feljön! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
nemrég költöztünk ide, eddig semmi baj nem volt. levettem róla a rácsot, benyúltam ahogy tudtam, nem találtam semmit. öntöttem bele 2 féle port ( pl. mr. muscle, meg egy olcsóbb fajtát, ezt leforráztam), de nem használt, majd ráküldtem egy liter sósavat is. nem történt semmi változás! ha kis nyomással zuhanyozok, azt még nagyjából bírja, de ha kád vizet akarok leengedni, akkor kb 9 mp után önti ki az egészet. mitől dugulhatott ez így el?! sosem találkoztam ilyennel.

2014. márc. 1. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajna dugulás van,csőgörénnyel megoldható.
2014. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam ilyenkor hogy egy slagot beledugtam a lefolyóba , körbetömfödtem rongyokkal, és utána ráálltam a rongyokra ,és teljes nyomást adtam neki jó ideig .Próba, szerencse.
2014. márc. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A második megoldás nekem is mindig beválik.

Annyival kiegészíteném, hogy az összes, erre a lefolyóra bekötött lefolyókat érdemes betömni. Mosdó, zuhanytálca stb. Így nem csökken le a hirtelen lökésszerű víznyomás.

2014. márc. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi néhány hete költöztünk, a zuhanyozóval volt ilyen gond, feljött a hab, nem folyt le a víz. Aztán a környéken megjelent egy csatornatisztító jármű, felment a meredek utcákon, dolgoztak és estére már rendben lefolyt. Ha a szomszédoknál ugyanez a gond, érdemes kihívni őket.
2014. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!