Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol tudnék /Budapesten lakom/...

Hol tudnék /Budapesten lakom/ háztartásomba tűt, cérnát, bugyi gumit, stb. vásárolni? Régen volt röltex ma már semmi hasonloról nem tudok:- ( (

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 22:49
 1/4 anonim válasza:
a nyugatinál van egy jó méterárus. a Szent István krt.-n kell menni, egy sarokkal a Mosolyalbum után!
2009. dec. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pedig most is vannak ilyen rövidáru boltok, csak keresni kell ezeket...


Pl. a Mammut1 mögött a Fény utcai bejáratnál van egy remek rövidáru bolt!


Vagy a Déli pu-nál, a Nagyenyed utca és a Böszörményi út találkozásánál (egy pincehelyiségben, de itt minden kapható!)...


Ezekben a boltokban méterre lehet szalagokat, zsínórokat, gumiszalagokat kapni, vannak gombok, csatok, cippzárak, kapcsok, cérnák, hímzőfonalak, tűk, varrókellékek, méterárúk, viaszosvásznak, stb...


De nagy hipermarketekben is kapsz tűket, cérnákat, gumit, csak ott becsomagolva, előre kimért mennyiségben.

2009. dec. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Attól függ merre laksz! Plázákban szinte minden hol találsz méterárut, bár azok drágák. Én tűt, cérnát a piacon szoktam venni. Lehel piacon tudsz olcsón beszerezni ilyesmit. Meg biztos més piacokon is , de én a 13.-ban lakom és ott ezt tudom.
2009. dec. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagykörúton van röltex bolt.
2009. dec. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!