Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen vegyestüzelésű kazánt...

Milyen vegyestüzelésű kazánt ajánlotok?

Figyelt kérdés
30kw-os kéne,amit ha megpakolok,12-16 óráig is tartaná a meleget,nem 1-2 óráig.Esetleg osztrák gyártmányúak,használtan?

2014. márc. 10. 21:13
 1/6 Józsi21 ***** válasza:

Két lehetőséged van vagy veszel egy önetetős kazánt,vagy a kazán mellé veszel;építesz egy puffert.

Olyan kazánról nem hallottam ami megpakolva min.12 ó-ig fűt.

2014. márc. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Létezik olyan hogy faelgázosító kazán, ami nagy tűztérrel rendelkezik. Ezek kb. 500 ezertől elérhetők.
2014. márc. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
valami kazanhaz a weboldal.Ott azt írják 12 óráig ég.
2014. márc. 11. 18:33
 4/6 A kérdező kommentje:
tessék [link]
2014. márc. 11. 18:34
 5/6 Józsi21 ***** válasza:

Nézd én a kételkedés jogát fenntartom!Meg kellene tudni hogy mivel,és hogy fűtenek benne.

A belinklt kazánok jók!Főleg a Hovalról,és a Windhagertról hallottam hogy meg vannak elégedve velük a tulajdonosok.

Én még most is csak azt tudom mondani,hogy vegyél a kazán mellé egy puffert.

Egy jól ki,és megépített pufferral akár 2 napot is áthidalhatsz.Mit gondolsz,miért épít mindenki ilyen nem olcsó rendszereket,ha sokkal olcsóbban megvenne egy ilyen kazánt,és 14-16óránként megrakná a tüzet?

2014. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát én fenntartásokkal vagyok a használt kazánokkal kapcsolatba.....

Amúgy mint írták...elgázosító (van fa meg szén is)jó pénzért vagy puffer,de a bálás kazánokat se kell sűrűn pakolni

2014. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!