Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Autószétbontásból hulladékot...

Autószétbontásból hulladékot és egyéb hulladékot hova tegyek?

Figyelt kérdés

Kiadtam egy telket egy párnak akik aztán eltűntek fél év után. A telken ott maradt egy rendszámtábla, autószétbontásból maradt műanyag és kárpit alkatrészek valamint egy retro asztal és 6 120l-es zsák kommunális szemét.


Szívességi használati szerződést kötöttem csak velük.


Most ilyenkor mi van, nem tudom elérni őket, ezekkel most mit tudok csinálni? A rendszámot adjam le a rendőrségnek, a cuccokat meg lomtalanításkor tegyem ki vagy hogy?



2014. márc. 12. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Az autóból származó műanyagokat, csak ipari hulladékként tudod leadni olyan szeméttelepen, ahol fogadják (pl. ASA). Lomtalanításnál ezeket nem viszik el. Ha van rá lehetőséged, egy utánfutóval vidd el az egészet egy ilyen telepre és kész. A rendszámot meg tedd ki a műhely falára :)
2014. márc. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mi felénk nincs ASA, milyen tulajdonságú telepet kell keresni? Veszélyes hulladékos?


A rendszám meg párban van, így is köztulajdon lehet vagy van erre valami szabály? Esetleg megbüntetnek ha megtalálják nálam faldíszként?

2014. márc. 14. 22:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress a környékeden szeméttelepet és kérdezd meg tőlük, hogy átveszik-e. Nem hinném, hogy bárki megbüntetne a rendszámért, de ha úgy gondolod, vidd el a helyi okmányirodába és add le nekik.
2014. márc. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!