Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen ajtó ennek a neve?

Milyen ajtó ennek a neve?

Figyelt kérdés

Sajnos most csaptak be minket egy ajtóval, előleget fizettünk érte, ma kellett volna jönniük beépíteni, de sehol senki..ilyenkor szokásos dolgok, cég, üzletkötő telefonja kikapcsolva, cég eltűnt a ködben.. :( túl sokat nem tudunk tenni.. mielőtt jönnek a válaszok, tudjuk hogy hülyék voltunk előleget adni, de utólagos okoskodás már nekem is lejött :/


Kérdésem lenne, félünk hogy még pluszban el is jöhetnek betörni ha már felmérték az ajtónkat a beszélgetés alkalmával, szeretnénk rá valami védelmet. Egyik szomszédomnál láttam hogy van rács, a másiknál pedig egy vas/acél/fém nem tudom milyen második ajtó, ami a bejárati ajtaja előtt van és védi azt. Szóval ilyen dupla két ajtós megoldással dolgozik. Próbáltam mindenhogy rákeresni hogy mi lehet ez, de csak a rácsok jönnek ki. MIlyen néven lehet erre a páncélajtó szerűségre rákeresni, mennyibe kerülhet egy ilyen? Válaszokat előre is köszönöm



2014. márc. 13. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
értem, hogy most csalódottak, dühösek vagytok teljesen jogosan, de hogy jutottatok a két ajtós megoldásig? Nem lenne jobb egy megbízható céggel csináltatni egy biztonsági ajtót? Vagy már nem akarsz senkit beengedni, ezért lenne dupla ajtó? Mert ha az új ajtó tényleg igazolhatóan véd, akkor felesleges a 2 ajtó. Nem kötekedni akarok, csak megérteni.
2014. márc. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A mostani ajtónkkal sincs semmi baj, csak a csili-vili szövegnek dőltünk be. Őszintén, kicsit nagyobb biztonságérzetünk lenne egy plusz védőajtóval, meg a mostani ajtón megerősített zárakkal. Hát így jutottunk el idáig. Amúgy is gondolkodtunk már rajta, mióta elég gázos a helyzet a lépcsőházban, de egy ilyen eset megerősíti az emberben az elhatározást hogy kell. Sose lehet tudni, hogy mi fog még jönni.
2014. márc. 13. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!