Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kitépheti a szél a redőnyt ha...

Kitépheti a szél a redőnyt ha azt teljesen leengedve hagytam?

Figyelt kérdés

2014. márc. 15. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Ha olyan erős a szél, letépheti, az ablakot is betörhetik a fák ágai.
2014. márc. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha teljesen le van engedve akkor nem tud belekapni. Sokan ott rontják el, hogy mögötte nyitva hagyják az ablakot és ha kinyitnak valahol egy másikat, a huzat kinyomja a vezetősínből, na akkor már viszi a szél.
2014. márc. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bátran, könnyelműen így merem hagyni, akár K-Ny irányú kereszthuzat esetén mindkét oldalról.

Soha semmi baja sem lett, de szerintem ezt arra tervezték, hogy bírja. Kézzel, szándékosan is nehéz feszegetni, mellesleg teljesen egy irányba kell hozzá húzni állítani az elemeit, amire a szél nem készteti.

Vagyis pontosan méretezett, nem lötyögő, igényesebb redőnyt nem kell félteni.

2014. márc. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a teljesen fölhúzott redőnyt mozgatja a szél a legnehezebben
2014. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Napkiraly ***** válasza:
Vasárnap felhúzva hagytam, ott mozgatta el a rudakat a szél, alig tudtam leengedni. Leengedve kell hagyni csukott ablakkal.
2014. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!