Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik a jobbik variacio...

Melyik a jobbik variacio kozos udvar kozos haz kulon bejarattal vagy egy 30 eves kolcson es egy telyesen kulon levo hazra de a keresetem fele vagy anal tobb 30 evig a banke lene?

Figyelt kérdés
2008. júl. 24. 07:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

az elsö.

én németország olyan részén élek ahol a telek igen drága így sok sok családiház nagy de két vagy három lakásbol áll. ilyenkor a közös udvart kijelölik mettöl meddig a tied pontosan. itt ez normális dolog, mert megfizethetetlen a telek ára.

2008. júl. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem az a filozófiám, hogy olyan messzire kell költözni, hogy papucsban már ne lehessen átmenni. Mert az ember csak az ellenségeit válogathatja meg, a család és a barátok adódnak...


szerintem a második.

2008. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hat igy dontelenre all
2008. júl. 24. 13:28
 4/10 anonim válasza:
100%
Mindenképp külön házikó, de nem hiszem hogy csak olyan áron tudnál hozzájutni, ami 30 éves kölcsönt és borzasztó nagy törlesztőrészletet jelentene. Aki keres talál alapon érd be egy kisebb lakkal, és na ugorj bele akkora hitelbe, amiben a fizud felét a bank veszi fel.
2008. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi most költöztünk olyan társasházba ahol az alsó lakóknak van külön kertjük,de az alsó-felső lakóknak együtt van egy közös kert is.Azt hittem ez jó,de ha újra kezdeném inkább többet egy külön házért.
2008. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Én amíg lehetne, laknék a közösben, gyújtögetnék, hogy minél kevesebb hitelt kelljen felvenni.. aztán, ha tényleg szakad a cérna, mennék különbe , az az igazi :)
2008. júl. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem külön mindenképpen jobb.

Főleg ha lesz/van gyerek.

2008. júl. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En a kulonlevo hazra szavaznek. A legjobb ismarosok, sot rokonok kozott is akad olyan nezetkulonbseg,hogy nem tudnak kopromisszumot talalni,es mar kesz a haború.
2008. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp külön! De szerintem ebben is van olyan megoldás, hogy ne kelljen 30 évre teljesen eladósodnotok. Én abba biztosan nem mernék belevágni. A különre azért szavazok, mert most egy 7 lakásos kertes társasházban lakom Budapesten és bizony nehéz az alkalmazkodás a szomszédokkal, ráadásul az egyik lakásban romák vannak, hangosak, ordítoznak, szemetelnek, kutyájuk a közös udvarrészen szabadon stb.stb. Szóval mindenképp külön!
2008. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
anyossal vagy sogoral kelene kozoskodni.
2008. aug. 6. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!