Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb kaszagép marka?

Melyik a legjobb kaszagép marka?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha fűkaszára gondolsz, a legjobb a Husqvarna, és a Sthill, de ezt nyilván te is tudod. Ezek után a Dolmár-Makita, Oleo-mac jön. Középfajta a Partner-Macullock.
2014. ápr. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, a két fogantyus fűkaszákra gondoltam.Én eddig csak McCulloch-al dolgoztam de az elég erős 4 ütemű motor volt, az nagyon jol ment. És akarok eggyet magamnak is venni és szeretnék egy pár véleményt a márkákrol.
2014. ápr. 2. 06:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, jó felsorolás, de a Dolmar talán már előzi a Stihl-t. (Láncfűrészben egész biztosan, fűkaszában még nem biztosan.)
2014. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én azt hittem, hogy a Stihl a legjobb lancfürész. Én is alig 3 hete vettem, még alig dolgoztam vele. De szinte mindenkinek olyan van a faluba és nagyon jol mennek.
2014. ápr. 5. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:

A Stihl VOLT a legnagyobb márka, úgy 10-12 évvel ezelőttig.

Aztán rámentek a viszonylagos olcsóságra és súlycsökkentésre, tele műanyagokkal, így az utóbbi 10 évben gyártott gépeik már nem fognak annyit bírni, mint a régiek. Ezzel a legtöbb profi favágó és kisgépszerelő egyetért.

Persze, ez nem azt jelenti, hogy a mostani gépeik nem volnának jók, de az élről már visszaestek. A nevükből élnek.

Az is mond valamit, hogy a Mercedes új terepjárója reklámjában már nem Stihl fűrészt használ a favágó, hanem Dolmart. (A Mercedes-reklámban ugye mindennek a legmagasabb német színvonalat kell sugallnia.)

2014. ápr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, a mai Stihl-ek műanyagbol készülnek, már a profik is, a Husqvarna az még aluminium (a profik biztos). De én mégis a Stihl gépeket jobban kedvelem, nem tudom miért.
2015. jan. 5. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!