Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet radiátorra tehető...

Hol lehet radiátorra tehető párologtatót venni olcsón?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lakberendezési üzletben, százforintos boltban is lehet kapni néha, én ott vettem tavaly kerámiát, előtte műanyagot, mondjuk elég kicsik, nem sok víz fér bele.

A műanyag ilyen:

[link]

2009. dec. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt pedig vannak kerámiából:

[link]

(első kép)

2009. dec. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
sokkal hatékonyabb egy vizes törölköző!
2009. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval egyetértek. Nekünk is van radiátorra akasztható kerámia párologtatónk. Ha valamilyen illóolajat szeretnél gasználni, akkor jó választás. Egyébként pedig ha mosás után egy-egy törölközőt, vagy vastagabb pólót, melegítőfelsőt a radiátorra teregetsz, többet ér.
2009. dec. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
06.05 vagyok. Bocs, a kérdésre a válaz lemaradt: mi a tescoban vettük a kerámiát, ha jól emlékszem, kb.300-400 ft körül.
2009. dec. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. dec. 19. 10:48
 7/9 anonim válasza:

Már nem azért, de a timix.hu oldalon kedves válaszoló, nem radiátorra akasztható párologtatót árulnak, hanem illóolaj párologtatót, nem mindegy, főleg ha valaki radiátorra szeretne venni. Én is akarok venni,találtam is egy netes oldalon, ahol nagyon szépek vannak kerámiából, kicsit drága de kettőt már ki is néztünk, amit meg fogunk rendelni.

[link]

2013. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nina27 válasza:
Ha még érdekel, hogy hol tudsz venni radiátorra párologtatót, itt egy tipp: otthonra.hu ! Én is ott vettem, nekem bevált! Amúgy a vizes törölköző vagy vizes ruha megoldástól rozsdásodik a radiátor!! Remélem tudtam segíteni! :)
2013. aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gipszj válasza:

Van egy webshop, ahol lehet kapni reális áron: [link]

Kb. 500 Ft a műanyag, és lehet kapni hozzá tartalék betétet is 100 Ft körül.

Én ezezek használom itthon már évek óta és jól beváltak.

2015. nov. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!