Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mik kellenek az első otthonba?

Mik kellenek az első otthonba?

Figyelt kérdés

A párommal most szeretnénk életünk első közös otthonába költözni. Mindketten a szüleinknél élünk még, és nyár végén költöznénk.

Mire lehet szükségünk?

(ilyenek hogy hűtő, törölköző, tányér, stb. minden érdekel, ami elengedetetlen)



2014. ápr. 15. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
ugyan azok amik most is elengedhetetlenek
2014. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vidd azt, ami most elsőre eszedbe jut, aztán közben szép lassan kiderül, mi az, amire még szükségetek van. Én is így voltam az első lakásnál. Nagyjából egy év volt, mire minden meglett. A legtöbb dologra akkor jössz rá, hogy kellene, amikor használni akarod majd. Nekem is volt, hogy találtam egy új receptet, aztán akkor esett le, hogy hoppá, fokhagymanyomót nem vettem. :)
2014. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Gondold végig szobánként, úgy a legkönnyebb elképzelni! (Pl. fürdőszoba: zuhanyfüggöny, kilépő, törölközők, WC papír tároló, sampon, tusfürdő, szappan, piperék, polc, tükör, meg ilyenek...:)A legfontosabb a lakásban a ruhásszekrény!!:D
2014. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
írtam már listát magamna, de pl. a zuhanyfüggöny kimaradt. köszönöm:)
2014. ápr. 16. 16:49
 5/6 anonim válasza:
nincs mit!:)
2014. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak szép otthonok, ha sok a nyugdíjatok, adnak mindent.
2014. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!