Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gyakorisággal fertőtlen...

Milyen gyakorisággal fertőtlenítsem a lakást, tárgyakat?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem külön a szüleimtől. A tárgyaim nagy része nem új, mert otthonról hoztam, illetve a lakás, a bútorok, egyéb berendezések sem... Milyen gyakran fertőtlenítsem ki pl. a fogmosópoharat, a szekrényeket, a padlót, az evőeszközöket, fésüket... Anyukámat láttam mindig még otthon takarítani, ő eléggé tisztaságmániás volt, kéthetente szinte lefertőtlenített mindent - amit én túlzásnak tartok. Hogy csináljam, milyen időközönként? Havi szinten elég?
2011. márc. 13. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Fertőtleníteni nem kell,csak az edényeket,fogmosópoharakat kell rendesen elmosni. Szekrényeket elég évente egyszer vagy kétszer kimosni ecetes vízzel.

A túlzásba vitt fertőtlenítéstől leszel allergiás minden porra.

2011. márc. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jajj, igen, tudom... :S Csak anyummal egyszerűen nem lehetett megértetni, túl sok szabadidő vagy nem tudom...

Mikor beköltöztem kifertőtlenített nekem -.- Gondolom ennyit nem lesz bajom, ha évekig ez volt, de akkor ezentúl én nem követem semmiképpen ezt a példát... Ecetes víz helyett például domesztoszt használt

2011. márc. 13. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!