Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit kéne tegyek? Választanom...

Mit kéne tegyek? Választanom kellene albérlet és kollégium között!

Figyelt kérdés
Otthon nagyon rossz és rendkívül ritka helyzet van, ami már 5 éve folyamatosan van, és nem bírok otthon tovább lenni...Több lehetőségekkel és következményekkel is számolnom kellett, így úgy döntöttem elszeretnék költözni inkább, de nem tudom mi érdemesebb. Diák vagyok, délután dolgozok 40.000-ért, ha minden hónapban pontosan betartom a munkaidőmet és nem rúgnak ki... Kollégiumba szeretnék menni, de van egy macskám is, és szeretném azt is magammal vinni, azt maximum csak albérletben tehetem meg, hogy tartom... fél év kell ahhoz, hogy betöltsem a 18-at és hamar döntenem kell...mit tegyek?

2014. ápr. 21. 16:45
 1/1 Boniem válasza:
Helló hm érdekes kérdés nálam is ez ahelyzet csak én nekem nincs fix munkahelyem. Nos szerintem ebben a helyzetben én nem feltétlen a macskám részesíteném előnybe, mert ha tényleg el kell menned, akkor nem pont a macskával kéne foglalkoznod azt oda tudod adni egy jó barátnak vagy esetleg bárkinek akiben megbízol, inkább a kollégiumot választanám ! Mondjuk ez az anyagiaktól függ, gondolj csak bele egy albérlet mennyibe fájna neked havonta? Viszont kolis sosem voltam így csak annyit tudok mondani, hogy helyezd előtérbe, azt hogy neked melyik lenne a jobb? Inkább egyedül vagy 1-2 lakótárssal élnél együtt egy fedél alatt, vagy több tíz-száz emberrel. De mindenféleképpen az anyagiakat nézd mert az a 40 000Ft nem sok minden főleg ha már ilyen döntéseket kell hoznod .Sok sikert kívánok neked a továbbiakban hidd el tudom értékelni a helyzeted.
2014. ápr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!