Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért hullik az ezüstfenyőnk,...

Miért hullik az ezüstfenyőnk, ha az erkélyen van?

Figyelt kérdés
Megvettük a fánkat,és az erkélyre kitettük(ott hideg van)És mégis hullatja a levelét.Olyan mintha luc lenne.Mit tegyünk h ne menjen tönkre hamar?
2009. dec. 23. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű azért hullik mert rég lett kivágva. Állítsd egy vödör vízbe hogy észhez térjen.
2009. dec. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem is az a tanácsom,hogy állítsd vízbe.

Egyébként én mindenkinek azt tanácsolom,hogy 24-én vegyen fát.

Nem kell attól tartani,hogy elfogy,mert a világon kb többmillió fa marad meg.

A másik pedig az,hogy 24-én sokkal olcsóbban kapod meg,mert félnek az eladók,hogy a nyakukon marad a fa.

Szerintem jövőre inkább 24-én vegyél fát ;)

2009. dec. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert már régen vágták ki.


13:49, ha 24.-ig a kereskedőnél van a fa és nem nálad, attól még ugyanúgy fog potyogni, mert ugyanakkor vágják ki így is, úgy is.

Egyébként én már vettem fát 24.-én időhiány miatt. De ha lesz rá lehetőségem, akkor inkább előbb fogok ezen túl is.

24.-én egyáltalán nem volt olcsóbb, a legtöbb árus már összepakolt, amelyik még nyitva volt, annál az utolsó pár darab girbe-gurba, ronda fa közül lehetett csak választani, mert a szépeket már rég kiválogatták.

Szóval szerintem ezt jobb nem az utolsó pillanatra hagyni.

2009. dec. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!