Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Téli paplant szeretnék venni,...

Téli paplant szeretnék venni, férjem csak a tollat prferálja, mert az jó meleg, de ami van, abból már nagyon hullik, milyet érdemes venni, azt hallottam a pehelypaplan a jó? Esetleg valamilyen márkát ajánlanátok? Billerbeck?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszéld rá a gyapjú tv zsákra, 2 rétegű, kívül tarka, belül tört fehér, amit ki lehet nyitni és takaró lesz belőle Én azt használom és nagyon jó. A soroksári ösan üzletsorán, ill. a dabasi tecsó üzletsorán láttam kirakva, kb.20.000 forintért.
2010. dec. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyapjú van nekem is,nagyn jó meleg. És ami még fontosabb nem fogja a port. nem úgy mint a toll,amitől megfulladok.

Egyébként szivacsosból is vannak már jó minőségűek,és melegek,maximum kettővel takaróztok,de én mindenképpen lebeszélném a férjedet a tollról.

2010. dec. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem bárányszőr van :D

már vagy 10 éves, annyi baja lett összvissz, h már nem olyan fehér, de egyáltalán nem változott az állaga, iszonyat jól melegít, azóta a tollban fázok, nem is szeretem annyira.


ja, és az elején hullik egy kicsit, de nem volt tőle semmi köhögésem, vagy más bajom.

antiallergén, demko feder asszem.


nem olcsó mulatság, de örök darab :D

2010. dec. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!