Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A XV. és XVI. kerületek...

A XV. és XVI. kerületek mennyire biztonságosak? Főként a kerületek közepe és M0-ás felőli végei.

Figyelt kérdés

Sok ott a tudjuk ki?


Családi házas részek, vagy szocreál betondzsungelek jellemzik eme kerületeket?


Jó arrafelé élni?


(Vagy nem árt kutya, riasztó, kamera?)



2014. ápr. 28. 14:25
 1/7 A kérdező kommentje:
FÓT is érdekel a fenti szempontok szerint.
2014. ápr. 28. 14:27
 2/7 anonim válasza:
Van panelos meg családi házas rész is, de nem cigányos hely, ne félj... Egyetlen baja, hogy rohadt messze van a belvárostól. Rákosborzasztónak szokták csúfolni, mert borzasztó messze van.
2014. ápr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Éppenhogy ellenkezőleg, munkahelyem miatt közel lenne. :)
2014. ápr. 28. 14:32
 4/7 anonim válasza:

Én a 15.-ben lakom, és jó a közbiztonság, mert nincsenek nagyon cigányok errefele. Kivéve lomtalanításkor, mert akkor ellepik az utcát a hordák.

Van panel rész, és kertes házas rész is.

2014. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Shai-Hulud ***** válasza:

"A XV. és XVI. kerületek mennyire biztonságosak?"

Én a XVI.-ban lakom, Sashalmon. A bűnügyi statisztika szerint ez a kerület a legbiztonságosabb Budapesten.

[link]


"Sok ott a tudjuk ki? "

Nem tudom ki, de cigányból viszonylag kevés van errefelé.


"Családi házas részek,"

Igen.


"vagy szocreál betondzsungelek jellemzik eme kerületeket?"

A XVI. kerületet a polgármester (is) szeretné megőrizni családi házas övezetnek.


"Jó arrafelé élni?"

Határozottan igen.


"(Vagy nem árt kutya, riasztó, kamera?)"

Ezek soha nem ártanak. Kutyánk nekünk is van, de nem házőrzőnek tartjuk, inkább családtag.


"Egyetlen baja, hogy rohadt messze van a belvárostól."

Nem túlzottan. Az Örs Vezér térig buszok vannak, egész jó közlekedéssel. Onnan meg 10 perc a belváros.


Ha ide költözöl, szerintem nem fogod megbánni.

2014. ápr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sashalom az ország az egyik legjobb kertvárosa. A nemrég elkészült vásárlóerőt összesítő statisztika alapján országos TOP5 -ben van. ( Egyedül a budai kerületek előzik meg).
2014. ápr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én Újpalotán (XV.) laktam nagyon sokáig. Kimondottan szép hely, sok a zöld, nincs paneldzsungel benyomása, pedig panelházas lakótelep. Közel a Pólus, buszok visznek Újpestre, a Keleti felé, az Örsre, villamos Zuglóba a sárga metróhoz, stb.

C típusú polgárok csak átlagos mennyiségben. A Drégelyvár u-ban a Neptun u. környéke kicsit talán gázosabb, mert ott sok lakás van kiutalva nekik, de azért az sem egy nyócker.

Azt, hogy mennyire érzi jól magát az ember, szerintem mindig a közvetlen szomszédok határozzák meg, abból meg sajnos mindenhol van normális és "eccerű" is.

2014. ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!